vineri, 7 octombrie 2011

Mehāniskās apstrādes posmā circuit notekūdeņu

Latvija Labvakar!

Es esmu priecīgs kāds ir ieinteresēts, ko jūs rakstīt par emuāru.

1. Klausīšanās telpā
Paredzēts kanalizācijas sistēmas bloks, mehāniska tīrīšana solis pirms un pēc mehāniskās apstrādes posmā. Šajā numurā ir plūsma stacija uzņemšana ir vienāds ar N reizes lielāka par maksimālo plūsmu stundā laikā, sauss laiks notekūdeņu.
Plūsmas izliets caur istabu emisārs izplūdēm tikai mehāniski notīrīt.

2. Restes
NAI ir biežas vai retas grilētu ar interspaces.
Ierakstu aplaseaza notekūdeņu attīrīšanas iekārtām pirms augu deznisipatorului.si notekūdeņu sūknēšana. Griliem ir paredzēti, lai turēt lielu peldošās struktūras.
Cepšanas ir uzstādīti atliekta par 60 ° pret horizontāli. Tajā augšpusē, režģi tiek sakārtoti vismaz 1,5 m platumā platformas aprīkotas ar vilcienu, kas ir tīrīšana.
Платформа atrodas vismaz 0,5 m virs maksimālā ūdens.

3. Smilšu Apkopēja
Cleaners vieta smilšu parasti tauku atdalītāju pirms primārais filtrs vai notekūdeņu sūkņu staciju.
Cleaners uzdevums ir noturēt smiltis minerālu daļiņas, piemēram, smiltis no notekūdeņiem diametrs ir lielāks par 0,2 ÷ 0.25mm.

Sauso smilšu
Evakuācijas smilšu noguldīti horizontālo garenisko smilšu uztvērējiem ir mobilais tīrītājs ir aprīkots ar pneimatisko gaisa evacure.
Mehāniskā instalācija ir nepieciešams, lai aizsargātu pret abrazīvu iedarbību smiltis, samazinot iespējamību aizsērējusi caurules, ko izraisa depozīta smilšu un samazināt tīrīšanas biežumu dūņu fermentācijas tvertnēm.

4. Tauku atdalītājs
Vieta sietiņš pēc deznisipator pirms primārais. Ir paredzēts, lai saglabātu eļļa, atstrādātās eļļas un tauki no notekūdeņiem. Tauku atdalītāji tiek prasīts sniegt tehnoloģisko shēmu, neatkarīgi no koncentrācijas, ja mehāniskās apstrādes seko bioloģiskā. Tauku atdalītājs nodrošināti ar vismaz diviem nodalījumiem. Tauku atdalītājs flotācijas notiek, kas sastāv no notekūdeņu, lai atdalītu eļļas un tauki no ūdens.
Flotācijas process ir izmantots, lai ūdens no naftas rūpniecība, ieguves rūpniecība, pārtikas, farmācijas, kad rūpniecisko notekūdeņu jāapstrādā notekūdeņu bioloģiskās no pilsētas.

5. Primārā nostādināšanas
Primārā nostādināšanas ir saglabāt notekūdeņu suspendēto daļiņu tika saglabātas separabilegravitationalcare tīrīšanas smiltis. Dūņu no primārās nostādināšanas var būt nepārtraukti vai ar pārtraukumiem. Ja ārstēšana ir bioloģiskā, stabilizācijas laiku nosacījumu, ka vismaz 1,5 stundas. Galvenais nosēšanās notiek sedimentācija suspendēto daļiņu. Lai gan daļiņas nokārtot, lai apakšā tvertnes filtrs.

6. Gareniskā horizontālā karafes
Ieceļošanu un ūdens nostādināšanas nodalījumā izplatīšana ir pa cauruļvadu 40cm sienas iecirknī, kas minēti sliktāks ar vairāk sprauslām. Par repattizarea vienotu plūsmu visā platumā nodalījuma siena, ir sniedzis atbalstu daļēji noslīka, šķērsvirziena sienas nodalījumā 60cm. Drenāžas dekantē ar mums noslīka visā platumā pārpildes nodalījumā.

7. Saglabāšana Basin
Novietojiet pārpildes kanālu pēc uzglabāšanas telpa deversoare.are lomu maisījuma notekūdeņu ar vētras ūdens, kanalizācijas vienību.
.Ir paredzēti, lai uzglabātu summu notekūdeņu nekā laika periodā, nav iespējams noplūdes bezmaksas lejupielādei pie maksimālās plūsmas pareizi sūtni

Skaisti nakts !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu