sâmbătă, 29 octombrie 2011

GIACOMINI

ТЕХНОЛОГІЇ В КОМФОРТ
Giacomini Компанія була заснована в 1951 році і є одним з найбільших заводів і радіатори robinetide перетину з Італії. Він є другим за величиною виробником клапанів з Італії після Caleffi. Це марка відома своєю високоякісною продукці
Всі продукти ми виконуємо відповідно до європейських стандартів. Giacomini клапани мають надійність, принаймні на 40% вище, ніж ті, проводиться відповідно до європейських стандартів.. GIACOMI NI пропонує максимальну Ущільнювальна техніка безпеки, оскільки вона представляє 6 елементів:
Два кільця з PTFE antifrecare
2 прокладки PTEE
2 кільця кільцевого типу
Стержень вставляється всередину, що робить клапани витримувати великі коливання тиску системи. Дадо питання закриття типу - Патент Джакоміні, квадратного типу, що дозволяє отримувати великі об'єми рідини з низькою турбулентності і обмежені відкладення кірки або домішок, які можуть знизити керованість та ущільнення потенціалу системи. Antimanevrare кріпильний стрижень всередині, дозволяє R910, які будуть використовуватися в мережах внутрішніх і зовнішніх будівель розподілу газу.

Q MARK AVR
Вся продукція має гарантію AVR Q яке гарантія колективного знака може бути тільки італійських виробників клапанів і найкращу якість виданих AVR. Giacomini компанія виробнича компанія з науково-дослідними та дизайн розвитку потенціалу, виробництва, перевірки, продажів і післяпродажного обслуговування.

R 910 клапани серії мають спільне перетин
Ця серія продається виключно Romstal в місцях Romania.Forma була розроблена, щоб зменшити механічне тертя, сфера обслуговування мастила стільки, скільки можливо, продовжити термін служби сфери, можливість роботи при високих тисках і високих температурах..

R910 серії має гарантію 6 років.
Я рекомендую 100% для питної води.. Клапани Giacomini проходять ряд рекомендованих для води і газу є одним з найбільш широкий спектр пропонованих європейськими виробниками.Giacomini Клапани забезпечені гарантійна пломба контакти типу голограми виявлення багато, до яких вони належать. Це марка супер якості преміум.Об'єктів Giacomini виробництва дозволяють дуже строгий контроль з точки зору хімічного складу клапан, який є європейським стандартом UNI EN 165 CW316N 1Z. Вміст свинцю в хімічному складі строго контролюється клапани Giacomini, оскільки вона безпосередньо впливає на характеристики питної води.
Вміст свинцю в хімічному складі строго контролюється клапани Giacomini, оскільки вона безпосередньо впливає на характеристики питної води. Матеріали, використовувані для виробництва ущільнюючих кілець і прокладок дозволяють використовувати в безпечних умовах, в холодної води, гарячої газ, нафта, стиснене повітря, бензин, дизельне паливо, гліколь, мінеральні масла, метанол сухого насиченої пари.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu